«

»

Eki 22

Digitürk Sporextra Paketi

Digitürk Sporextra Paketi :

Sizler için öyle bir paketimiz ile sizlerin karşınıza çıkıyoruz ki, duyunca böyle bir paket olmaz diyeceksiniz.

Siz değerli müşterilerimize bildiğiniz üzere hemen hemen hergün bir paket veya kampanyamız hakkında sizlere detaylı bilgi vermekteyiz. Bu bilgiler sayesinde de sizlere abonelik hizmetlerimizden faydalanabilme fırsatını sunmaktayız.

Bugünde siz değerli müşterilerimize ek paketlerimiz içerisinde yer alan Sporextra Paketimiz hakkında detaylı olarak bilgi vereceğiz. Bizleri çok ama çok iyi dinlemenizi ve  bizleri takip etmeyi bırakmamanızı istiyoruz.  Hadi biran önce sporextra paketimizi anlatmaya başlayalım.

Sporextra Paketi :

Sporextra paketimiz kapsamında sizlere ingiltere premier ligi , brazilya ligi, rusya ligi , basketbol maçları, spor programları gibi TV yayınlarını sporextra paketimizin içerisindeki kanalların içerisinde bulabileceksiniz. Sporextra paketimize  ayda sadece 17 TL ödeyerek sahip olabileceksiniz.

Sporextra paketimize bayilerimize gelerek veya telefon numaralarımızdan bizleri arayarak sahip olabileceksiniz.

Telefon Numaralarımız :

0212 445 55 65

0538 695 73 73

digiturk-sporextra-paketi

 

1 yorum

  1. Aydın

    nilin spor extra paketini anlattıgı gibi bende anlatabilsem 😀 rolüne süper çalışmış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>