«

»

Eki 11

Digitürk Şampiyon Anadolu Paketi

Digitürk Şampiyon Anadolu Paketi :

Digitürk siz değerli müşterilerimiz için birbirinden güzel paket ve kampanyaları siz değerli müşterilerimiz için hazırlayıp hizmete ve sizlerin  beğenisine sunmak için gece gündüz çalışmalarımıza ve yeni yeni paketlerimiz ile sizlerin karşısına cıkmaya devam ediyoruz . Bu paket ve kampanyalarımızı siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Çünkü ; sizzlerinde digitürkün eşsiz dünyasından ve ayrıcalıklarından faydalanmasını istiyoruz . Herşeyi abonelerimiz ve siz değerli vatandaşlarımız için yapmaktayız . Sizlerin mutluluğu bizim mutluluğumuzdur. sloganıyla siz değerli vatandaşlarımız için bu cabalayıp ve aynı zamanda sizlerin daha kolay abonelik işlemlerinizi başlatmanıız sağlamaktayız .

Biz digitürk yetkili bayi olarak siz değerli müşterilerimize bugünkü anlatacağımız paketimiz Lig tv paketlerimiz içerisinde yer alan “Şampiyon Anadolu Paketi”

Şampiyon Anadolu Paketi :

Şampiyon anadolu paketi kapsamında siz değerli müşterilerimiz için hazırlamış olduğumuz bir paketimizdir. Paketimizin içerisinde Bursaspor ve Trabzonspor takımlarımızın maçlarını izleyebileceğiniz birbirinden güzel kanallarımız bulunmaktadır. Bu paketimizi alabilmek için öncelikle yapmanız gereken keyif paketlerimizden en az iki tanesini satın almak ve şampiyon anadlolu paketimizden faydalanma isteğini bizlere bildirmek.

Şampiyon anadolu paketimize ayda faturanıza ek olarak sadece 20 TL ödeyerek sahip olabilecek ve yukarıda belirtmiş olduğumuz takımlarımızın maçlarını izleyebileceksiniz.

Telefon Numaralarımız :

0212 445 55 65

0538 695 73 73

Görmüş olduğunuz telefon numaralarımız üzerinden bizleri arayarak abonelik işlemlerinizi ve paket ve kampanyalarımızdan da bu numaralar üzerinden bizleri arayarak kolayca faydalanabilirsiniz.

Digiturk-sampiyon-anadolu-paketi

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>