«

»

Mar 12

Digiturk Bazı Kanalları İzleyemiyorum

Digiturk Bazı Kanalları İzleyemiyorum Sorunu ve Çözümü

Digiturk Bazı Kanalları İzleyemiyorum Sorununu bir çok nedenden dolayı yaşıyor olabilirsiniz. Bu nedenlerden bazıları kanallar silinmiş olabilir veya izlemeye çalıştığınız kanalın paketinizin dahilinde olduğundan emin olun. Sorunu gidermek adına kolay kurulum yapabilirsiniz. Kolay Kurulum işlemi için aşağıda verilen adımları uygulamanız yeterli olacaktır. Uygulamanın ardından sorunun düzelmemesi halinde müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek destek talebinde bulunabilirsiniz. 

digiturk-bazi-kanallari-izleyemiyorum

• Kumandanızın “Menü” ya da “OPTS” tuşuna basın, yön tuşlarıyla “KURULUM” menüsüne gelip “OK” tuşuna basın, 
• Yön tuşlarıyla “KOLAY KURULUM” menüsüne gelip “OK” tuşuna basın, Ekranda kanalların kurulduğunu göreceksiniz. Kanallar kurulurken bekleyin, 
• Ekranda “Kurulum için OK tuşuna basınız” yazısını gördüğünüzde “OK” tuşuna basın, kanal kurulumu tamamlanınca “ÇIKIŞ” ya da “BACK” tuşuna arka arkaya basarak tüm menülerden çıkın. 
• Menü/Kurulum ile ilerlediğiniz ekranda “GELİŞMİŞ KURULUM” tuşuna basarak sinyal seviyesinin % kaç olduğunu görebilirsiniz. Eğer bu oran %0 ise anteniniz zarar görmüş olabilir. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>