«

»

Eki 14

Digitürk Avantaj Paketi

Digitürk Avantaj Paketi :

Digitürk siz değerli müşterilerimiz için birbirinden güzel paket ve kampanyalar ile siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuş bulunuyoruz.  Bu paket ve kampanyalarımızı sizlerin iyiliğini düşünerek faaliyete geçirmiş bulunuyoruz.

Sizler için sitemiz üzerinden hemen hemen her gün 1 tane bayimizi sizler için detaylı olarak anlatmaktayız.  Bu anlattıklarımızın sizler tarafından çok ama çok iyi dinlenip , daha sonra da satın alma işlemlerinizi başlatmanızı acil olarak istemekteyiz.

Siz değerli müşterilerimize; bugünkü anlatmak istediğimiz paketimiz; ek paketlerimiz içerisinde yer alan avantaj peketidir. Bu paket doğrultusunda sizler için , özellikle de yetişkinlerimiz için birbirinden güzel yayınları sizlerle buluşturmakdayız. Sizlerden tek istediğimiz bizleri çok iyi dinlemeniz.

Avantaj Paketi :

Avantaj paketimizin içinde siz yetişkinlerimiz için onlarca kanalımız bulunmaktadır. Bu kanallarımız içerisinde salon filmlerini ve Digi Dergi üyeliğini ayda sadece 12 TL ödeyerek paketimizden faydalanabileceksiniz . Paketimizi almak için ya bayilerimize müracaat etmeniz gerekmektedir, yada aşağıda görmüş olduğunuz telefon numaralarımızdan bizleri arayarak da paketlerimizden hatta abonelik işlemlerinizi dahi başlatabileceksiniz.

Telefon Numaralarımız :

0212 445 55 65

0538 695 73 73

digiturk-avantaj-paketi

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>