Aylık Arşiv: Ocak 2018

Oca 08

Digiturk Kendine Güvenen Kampanya

Digiturk Kendine Güvenen Kampanya Fiyatı

Digiturk Kendine Güvenen Kampanya ile Digiturk Film Paketi içeriklerini doyasıya izleyebilir ve indirimli fiyatlardan en iyi şekilde yararlanarak Digiturk içeriklerinin tadını doyasıya çıkartabilirsiniz. Digiturk Kampanyaları ve indirimli fiyatları ile sizde bu kampanyadan 25 tlden başlayan fiyarlarla yararlanabilir ve sunulan içerikler ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Verilen hizmetler kapsamında  bayimizin üzerinden yapacağınız işlemlerde aynı gün içinde kurulum hizmeti alabilir ve yayınları doyasıya izleyebilirsiniz. 

digiturk-kendine-guvenen-kampanya

Kampanyada Neler Var?

  • Herkese göre içerik: Dünyaca ünlü belgesel kanalları ve her yaşta çocuğa hitap eden çocuk kanalları, İngiltere Premier Ligi’nden TFF 1.Lig’e, NBA’den Formula 1’e dolu dolu spor kanalları ile Ailenin Yıldızı paketinde sizlerle!

  • Filmin yıldızı ile eğlence keyfi: Ailenin Yıldızı paketine ek olarak ünlü yönetmenlerin, ödüllü oyuncuların imzasını taşıyan, aksiyondan komediye her duyguya hitap eden filmler Filmin Yıldızı paketinde izleyenleri ile…

  • Kapıda işlem kolaylığı: İlk 3 ay boyunca Digiturk’ün yıldız dolu dünyasını taahhütsüzce doyasıya yaşayın. Memnun kalmazsanız hiçbir ek ücret ödemeden dilediğiniz gibi iptal edebilirsiniz. Bu kampanyaya özel ekipmanları evinizden alıyoruz.

Oca 03

Digiturk Görüntü ve Ses Alamıyorum

Digiturk Görüntü ve Ses Alamıyorum Sorunun Çözümü

Digiturk Görüntü ve Ses Sorununu birkaç nedenden dolayı yaşıyor olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda yapacağınız basit bir kaç uygulama ile sorunu kolay bir şekilde giderebilir ve yayınları kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz. Bu tür bir sorunu sinyal seviyesinde meydana gelen azalmadan dolayı yaşıyor olabilirsiniz. Bunun sonucunda ses ve görüntü ile alakalı olarak senkronizasyon sorunu yaşayabilirsiniz. Bağlantı kablolarında meydana gelen boşluklardan dolayı da bu sorunu yaşıyor olmanız olasıdır. Sorunu gidermek için aşağıda verilen adımları uygulayabilir veya müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek servis talebinde bulunabilirsiniz. 

digiturk-goruntu-ve-sorunu-cozumu

Uydu alicisindan televizyona giden baglanti kablolarinin (Scart, HDMI) düzgün takili olup olmadigini kontrol ederek uydu alicinizi kapatip tekrar açin. Sorunun devam etmesi durumunda uydu alicinizin güç kablosunu elektrik prizinden çikarin ve sonra tekrar takin. Tüm bu islemler sonrasinda sorun çözülmediyse Digiturk Müsteri Hizmetlerinden ya da Digiturk Yetkili Servislerinden yardim alabilirsiniz.