Aylık Arşiv: Nisan 2014

Nis 28

Siirt Digitürk Servisi 0538 695 73 73

Siirt Digitürk Servisi

 

digiturk-iletisim

Digitürk ile artık çok ucuz fiyatlara birden fazla paket içerisinde bulunan kanalları aynı anda alabilecek ve kampanyalı fiyatlardan yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz. Siirt Digitürk olarak bizlere hemen başvurun ve bu paket kampanyaları hakkında bilgi alabilir ve abonelik işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz. Bayimiz abonelik sonrasında kurulumunuzu da hemen yapacaktır.

Digitürk Siirt Bayisi olarak bizlere telefon numaralarımız üzerinden ve telefon numaralarımız üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilir, hizmetlerimizin tümünden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Bayimizin sizlere bayi adreslerimiz üzerinden ve telefon numaralarımız üzerinden vermiş olduğumuz hizmetlerimiz şunlardır.

Digitürk Ve Lig TV Hizmetlerimiz

bayimizin-verdigi-hizmetlerDigitürk Ve Lig Tv Hizmetlerimizi Verdiğimiz Siirt İlçeleri

 

Nis 19

Samsun Digitürk Servisi 0538 695 73 73

Samsun Digitürk Servisi

 

digiturk-iletisim

Digitürk ile tüm istediğiniz yayınları izlemek neredeyse bedava.
Evet sevgili arkadaşlar.
Sizlerde şimdi abonelik işlemlerinizi başlatarak Digitürk yayınları arasında yer alan filmleri, dizileri, belgeselleri ve daha fazla yayını çok ucuz fiyatlara izlemeye hemen başlayabileceksiniz. Üstelik şimdi aboneliğinizi başlattığınız an uydu ve çanağınızı da ücretsiz olarak alabilecek, kurulumunuzu da bayimiz tarafından ücretsiz yaptıracaksınız.

Sizlerde yukarıda belirtmiş olduğumuz hizmetlerimizden yararlanmak için Samsun Digitürk Telefon Numarası üzerinden bizlere kolay bir şekilde ulaşabilir ve hizmetlerimizden hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. Bayimiz sizlere ayrıca teknik servis hizmetinide hemen kaydınızı oluşturduğunuz gün içerisinde alabilmektesiniz. Sizlerde hemen Samsun Digitürk Teknik Servis bayi adresimize gelerek veya az öncede belirttiğimiz gibi telefon numaralarımız üzerinden bizlere ulaşarak alabilirsiniz.

Samsun Digitürk Bayii olarak sizlere vermiş olduğumuz hizmetler sadece bunlarla sınırlı değildir. Bayimiz sizlere alabileceğiniz daha birçok hizmet bulunmaktadır. Dilerseniz gelin hep beraber bu hizmetlerimizi kısaca öğrenelim ve hizmetlerimizden yararlanmaya hemen başlayalım.

Digitürk Ve Lig TV Hizmetlerimiz

bayimizin-verdigi-hizmetlerDigitürk Ve Lig Tv Hizmetlerimizi Verdiğimiz Samsun İlçeleri

ALAÇAM
ASARCIK
AYVACIK
BAFRA
ÇARŞAMBA
HAVZA
KAVAK
LADİK
ONDOKUZMAYIS
SALIPAZARI
TEKKEKÖY
TERME
VEZİRKÖPRÜ
YAKAKENT

 

 

 

Nis 18

Sakarya Digitürk Servisi 0538 695 73 73

Sakarya Digitürk Servisi

 

digiturk-iletisim

Digitürk ile hem filmlere ve dizilere doyarken Lig Tv ile süper lig karşılaşmalarına doymak istemezmisiniz? Üstelik şimdi Lig TV ile Digitürk aboneliğini birlikte alan vatandaşlarımız için çok uygun fiyatlandırmalar yer almaktadır. Sizlerde Digitürk Lig TV hakkında bilgilere ulaşmak için Sakarya Digitürk Çağrı Merkezi İletişim adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Sakarya Digitürk olarak sizlere bayi adresimiz üzerinden ve telefon numaralarımız üzerinden vermiş olduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak istemezmisiniz? Cevabınız evet ise şimdi hemen Sakarya Digitürk sizlere şimdi hizmetlerimiz hakkında bilgi vereceğimizi belirtmek istiyoruz.

Digitürk Ve Lig TV Hizmetlerimiz

bayimizin-verdigi-hizmetler

Digitürk Ve Lig Tv Hizmetlerimizi Verdiğimiz Sakarya İlçeleri

AKYAZI
FERİZLİ
GEYVE
HENDEK
KARAPÜRÇEK
KARASU
KAYNARCA
KOCAALİ
PAMUKOVA
SAPANCA
SÖĞÜTLÜ
TARAKLI

.

Nis 17

Rize Digitürk Lig Tv Servisi 0538 695 73 73

Rize Digitürk Lig Tv Servisi

 

digiturk-iletisim

Digitürk ile yayınlara hükmetmeye ve sizlerin en iyi yayınları izlemek için saatlerce hatta günlerce bekleme derdine son veriyoruz. Çünkü Digitürk’te sizlerin izlemek istediği herşey yayın havuzunda bulunmaktadır. Bu yayın havuzu sayesinde sizlerde izlemek istediğiniz filmleri veya dizileri listeden seçecek ve hemen izlemeye başlayabileceksiniz. Digitürk hakkında daha fazla bilgi almak için Rize Digitürk olarak bizlere başvurabilir ve hizmetlerimizden yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Rize Digitürk Bayii olarak sizlere vermiş olduğumuz hiizmetlerimizi ister bayi adresimize gelerek, istersenizde direk telefon numaralarımız üzerinden bizleri arayarak alabilirsiniz. Bayimizin sizlere verdiği hizmetler kısaca şunlardır.

Digitürk Vem Lig Tv Hizmetlerimiz

bayimizin-verdigi-hizmetler

Digitürk Ve Lig Tv Hizmetlerimizi Verdiğimiz Rize İlçeleri

ARDEŞEN
ÇAMLIHEMŞİN
ÇAYELİ
DEREPAZARI
FINDIKLI
GÜNEYSU
HEMŞİN
İKİZDERE
İYİDERE
KALKANDERE
PAZAR

 

Nis 16

Ordu Digitürk Lig Tv Servisi 0538 695 73 73

Ordu Digitürk Lig Tv Servisi

 

Ordu Digitürk Telefon Numarası üzerinden alabileceğiniz hizmetlerimiz hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz? Evet sevgili arkadaşlar.
Bayimiz sizler için hem yukarıda görmüş olduğunuz bayi adresimiz üzerinden, hemde telefon numaralarımız üzerinden Digitürk Lig TV paket ve kampanyalar hakkında bilgi, yeni abonelik, mevcut aboneler için servis hizmeti, iptal hizmeti ve iptal sonrası uydu ve çanak ekipman iadenizi hemen yapabilirsiniz.

digiturk-iletisim

Ordu Digitürk Bayileri hakkında da bilgi veren bayimiz sizlere sadece bir telefon kadar uzakta. Yukarıda belirttiğimiz hizmetler dışında bayimiz sizlere tüm ordu ilçe ve semtlerinde bulunan şubelerimizin adres bilgilerini ve iletişim adreslerimiz üzerinden kolay bir şekilde alabilirsiniz.

Ordu Digitürk Servisleri ve diğer hizmetlerimiz hakkında da dilerseniz gelin hep beraber detaylı bilgi sahibi olalım ve diğer hizmetlerimizide yakından tanıyalım.

Digitürk Ve Lig TV Hizmetlerimiz

bayimizin-verdigi-hizmetler

Digitürk Ve Lig Tv Hizmetlerimizi Verdiğimiz Ordu İlçeleri

AKKUŞ
AYBASTI
ÇAMAŞ
ÇATALPINAR
ÇAYBAŞI
FATSA
GÖLKÖY
GÜLYALI
GÜRGENTEPE
İKİZCE
KABADÜZ
KABATAŞ
KORGAN
KUMRU
MESUDİYE
PERŞEMBE
ULUBEY
ÜNYE

 

Nis 14

Nevşehir Digitürk Lig Tv Servisi 0538 695 73 73

Nevşehir Digitürk Lig Tv Servisi

 

digiturk-iletisim

Nevşehir Digitürk Bayii olarak sizlerin en iyi Digitürk Lig Tv hizmetini bayimiz tarafından almanızı sağlamakta ve böylelikle sizlerde en iyi hizmetleri bayi adresimiz üzerinden ve telefon numaralarımız üzerinden alabilmektesiniz.

Digitürk Nevşehir Telefon Numarası üzerinden sizlere vermiş olduğumuz hizmetler kısaca abonelik, paket kampanyaları hakkında bilgi, servis vs.dir. Dilerseniz gelin alabileceğiniz diğer hizmetlerimizi de hep beraber öğrenelim.

Digitürk Ve Lig Tv Hizmetlerimiz

bayimizin-verdigi-hizmetlerDigitürk Ve Lig Tv Hizmetlerimizi Verdiğimiz  Nevşehir İlçeleri

ACIGÖL
AVANOS
DERİNKUYU
GÜLŞEHİR
HACIBEKTAŞ
KOZAKLI
ÜRGÜP

 

 

 

 

Nis 12

Madde Nedir

Madde Hakkında Bilgi

Boşlukta yer kaplayan ve ağırlığı olan her şey. Bu tarif genel bir nitelik taşır. Mesela üzerinde yaşadığımız yer küresi, hava, su, taş, toprak, vs. maddedirler. Maddenin şekil almış haline cisim denir. Şişe, bardak, pencere camı, ayrı ayrı birer cisimdir. Fakat hepsi cam maddesinden yapılmıştırmadde

Etrafımızda gördüğümüz bütün maddeler, genellikle saf değil, birer karışımdır. Mesela içtiğimiz su, homojen olduğu, her tarafı aynı göründüğü halde, içinde az da olsa tuzlar ve hava ihtiva eder. O halde bir karışımdır. Karışımların belirli özellikleri yoktur. Yalnız bir maddeye saf madde denir. Saf maddenin belirli özellikleri vardır ve bu özellikleri hiç değişmez. Tam saf madde yok gibidir. Bir madde içinde bulunan yabancı maddeler, kimya usulleri ile anlaşılmayacak kadar az olunca, bu maddeye, saf diyoruz. Saf süt demek, kimya bakımından doğru bir söz değildir. Çünkü süt belli özellikler taşıyan tek bir madde değildir.

Maddede daima değişiklikler olduğunu bilmekteyiz. Maddede meydana gelen değişikliklere olay denir. Bu ise genel olarak fiziksel ve kimyasal olmak üzere ikiye ayrılır:

Fiziksel olay: Bir madde üzerinde meydana geldiği vakit, o maddenin hüviyetini, yapısını değiştirmeyen olaydır. Mesela kağıdın yırtılması, fiziki bir olaydır. Çünkü kağıdın şekli değişmiş fakat özü yine kağıttır.

Kimyasal olay: Bir madde üzerinde meydana geldiği vakit, o maddenin hüviyet ve yapısını değiştiren olaydır. Mesela kağıdın yanması gibi.

Atomların çekirdeklerinde değişmeler, parçalanmalar olduğu, radyoaktif denilen elementlerden anlaşılmaktadır. Atomların ortasında bulunan çekirdeklerin bu parçalanmasında, bir elementin başka bir elemente dönüştüğü anlaşılmıştır. Ayrıca, Albert Einstein’in relativite teorisine göre madde ve enerji birbirine eşdeğerdir. Bu sebeple madde enerjiye, enerji de maddeye dönüştürülebilir. Mesela bir uranyum çekirdeğinin veya başka bir ağır atom çekirdeğinin ikiye ayrılmasıyla meydana gelen çekirdek bölünmesinde madde enerjiye dönüşür. Bileşik cisimlerde olduğu gibi, elementler de hep değişmekte, bir halden başka hale dönmektedir. Canlı cansız her madde değişmekte, yani eskisi yok olup, yenisi var olmaktadır. Bugün var olan her canlı, (her bitki, her hayvan) önce yok idi. Başka canlılar vardı. Bir zaman sonra da, şimdiki canlılardan hiçbiri kalmayacak, başka canlılar var olacaktır. Cansız her varlık, mesela bir element olan demir veya birkaç cisim karışımı olan taş, kemik, bütün maddeler, bütün zerreler hep değişmektedir. Yani eskileri yok olmakta ve başkaları var olmaktadır. Yeni meydana gelen madde ile, yok olan maddenin özellikleri

Nis 11

Muş Digitürk Lig Tv Servisi 0538 695 73 73

Muş Digitürk Lig Tv Servisi

 

digiturk-iletisim

Muş Digitürk İletişim adreslerimiz üzerinden sizlere vermiş olduğumuz paket ve kampanyalar hakkında bilgi, abonelik, yetkili servis hizmeti, online abonelik, iptal, ekipman aidesi ve daha birçok hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Muş Digitürk olarak sizlere verdiğimiz hizmetler sadece bunlarla sınırlı değildir. Bayimizin sizlere verdiği daha onlarca hizmetimiz bulunmaktadır. Bu hizmetlerimiz şunlardır.

Digitürk Lig TV Hizmet Bilgileri

bayimizin-verdigi-hizmetlerDigitürk Ve Lig Tv Hizmetlerimizi Verdiğimiz Muş İlçeleri

  • BULANIK
  • HASKÖY
  • KORKUT
  • MALAZGİRT
  • VARTO

 

Nis 10

Muğla Digitürk Servisi 0538 695 73 73

Muğla Digitürk Lig Tv Servisi

 

digiturk-iletisim

Muğla Digitürk olarak bizlerden hangi hizmetleri talep edebileceğiniz hakkında bugün sizlere detaylı bilgileri sunacağız. Bayimizin sizlere sunmuş olduğu hizmetler kısacası paketler ve kampanyalar hakkında bilgiler, yeni abonelik, servis ve ekipman teslimini yapabilirsiniz.

Muğla Digitürk Bayii olarak sizlere vermiş olduğumuz daha birçok hizmetimiz bulunmaktadır. Bu hizmetlerimizi gelin hep beraber kısaca açıklayalım.

Digitürk Ve Lig Tv Hizmetlerimiz

bayimizin-verdigi-hizmetlerDigitürk Ve Lig Tv Hizmetlerimizi Verdiğimiz Muş İlçeleri

BODRUM
DALAMAN
DATÇA
FETHİYE
KAVAKLIDERE
KÖYCEĞİZ
MARMARİS
MİLAS
ORTACA
ULA
YATAĞAN

 

 

Nis 09

Mardin Digitürk Lig Tv Servisi 0538 695 73 73

Mardin Digitürk Servisi

 

digiturk-iletisim

Mardin Digitürk Telefon numaralarımız üzerinden veya direk yukarıda belirtmiş olduğumuz bayi adresimiz üzerinden hizmetlerimizi alabilmeniz sağlıyoruz.

Mardin Digitürk olarak sizlere verdiğimiz hizmetleri yıllardır en iyi şekilde almanız için elimizden ne geliyorsa yapmakta ve böylelikle sizler almak istediğiniz hizmeti hemen alabilmektesiniz.

Mardin Digitürk Bayi olarak siz değerli vatandaşlarımıza abonelik, servis,iptal, aynı gün kurulum ve daha birçok hizmetimizden yararlanma fırsatı sunmaktayız.

Dilerseniz gelin birde Digitürk Mardin İletişim adreslerimiz üzerinden alabileceğiniz hizmetlerimizi de kısaca öğrenelim.

Digitürk Ve Lig Tv Hizmetlerimiz

bayimizin-verdigi-hizmetler

Digitürk Ve Lig Tv Hizmetlerimizi Verdiğimiz Mardin İlçeleri

Kızıltepe
Kızıltepe Mardin’in güneybatısında yer alır. Artuklu ihtişamını yansıtan Ulu camii, Taşköprü,Tarassut Kulesi Şahkullubey Kümbeti, Harzem Harabeleri günümüze kadar ayakta kalan tarihi hazinelerdir.

Mazıdağı
Sümerler devrinden beri mesken olduğu tahmin edilir. 50 metrelik bir tepenin üstünde bulunan Dermetinan Kalesi, Sultan Şeyhmus, Pir Hattap Türbeleri önemli ziyaret yerleridir. Zambırhan ve Asrihan iki mağaraları Taş Devrinden kalmadır.

Midyat
Mardin’in bu çok önemli ilçesi gümüş işçiliğiyle ünlüdür. El sanatları açısından önemli bir yöre olan ilçe turistik açıdan oldukça çekicidir. İlçenin 18 km. doğusunda bulunan Deyrulumur Manastırı M.S.397 yılında inşa edilmiştir.
Midyat

Nusaybin
Dünyaya ışık tutacak Medeniyetler tarihine yeni bir sayfa açacak Gınnavas Höyüğü buradadır. Morin Şehir Kalıntısı, Morin Kalesi, Dimitros Kalesi, Mor Ambaham Manastırı, Yeni Kale, Şirvan Kalesi, Mor Yakup Kilisesi ve kilisenin 5-6 metre derinlikte  bulunan zemin katta Mor Yakup Mezarı, Mor Evgin Manastırı, Mor Yuhanna Kilisesi, Üzüm suyu kanalı, Selman-i Pak, Şeyh Ali Tepesi, Pir Kemal Türbesi, Arap Kışla, Bağdat Köprüsü, Tak-ı Zaferin önemli tarihi yerlerdir. Zeynel Abidin Camisi, Hz. Muhammed’ in 13. torunlarından olan Zeynel Abidin ve onun kız kardeşi Zeynep’in türbelerinin bulunduğu ilçenin en önemli camisidir.

Ömerli
Asurlar, Persler, Romalılar, Bizanslılar ve Türk İslam Devletlerinin hakimiyetlerinin bıraktığı antik değerler, Ömerliyi zengin kültür merkezi kılmaktadır. Fafah Kalesi, Beşikkaya Harabeleri, Göllü Harabeleri ve merkezde bulunan Kilise Harabeleri  görülmeye değerdir.

Yeşilli
Mardin merkezinin kuzeydoğusunda yer alan Yeşilli, doğanın cömertçe oluşturduğu yemyeşil bir vadinin içinde mesire yerleriyle ün salmıştır. Romalılar devrinde yapılmış su kanalları, çeşmeler, bentler ve değirmenler görülmeye değerdir.

Toplam 2 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12

Daha fazla madde getir