Aylık Arşiv: Mart 2014

Mar 31

Kocaeli Digitürk Satış Noktası 0538 695 73 73

Kocaeli Digitürk Bayileri

digiturk-iletisim

Kocaeli Digitürk Yetkili Servisleri ele alındığı zaman en iyi hizmetleri bayimizin verdiğini kendi gözleriniz ile görecek ve hizmetlerimizden hemen yararlanmaya başlayacaksınız. Bayimizin sizlere vermiş olduğumuz hizmetleri ister yukarıda görmüş olduğunuz telefon numaralarımız üzerinden tüm hizmetlerimizi alabilirsiniz.

Kocaeli Digitürk bayimize ulaşarak alabileceğiniz birçok hizmetimiz bulunmaktadır. Dilerseniz gelin hep beraber bayimizden talep edebileceğiniz hizmetlerimizi kısaca öğrenelim ve hizmetlerimizden yararlanmaya hemen başlayalım.

Digitürk Hizmetlerimiz

bayimizin-verdigi-hizmetlerDigitürk Ve Lig Tv Hizmetlerimizi Verdiğimiz Kocaeli İlçeleri

DERİNCE
GEBZE
GÖLCÜK
KANDIRA
KARAMÜRSEL
KÖRFEZ

Mar 27

Kırklareli Digitürk Bayileri 0534 660 73 73

Kırklareli Digitürk Bayileri

digiturk-iletisim

Kırklareli Digitürk Bayi Telefonlarını arayarak veya direk bayi adresimiz üzerinden bizlere ulaşarak abonelik, servis, kurulum ve daha birçok hizmetimizden hemen yararlanabilirsiniz. Üstelik tüm hizmetlerimizden gün içerisinde yararlanma fırsatınız bulunmaktadır.

Kırklareli Digitürk Bayi Adresi bilgilerimizi yukarıda belirtmiş bulunuyoruz. Dilerseniz gelin hep beraber siz değerli Kırklareli halkımız için verdiğimiz hizmetlerimizi de kısaca öğrenelim.

Verdiğimiz Hizmetlerimiz

bayimizin-verdigi-hizmetlerDigitürk Ve Lig Tv Hizmetlerimizi Verdiğimiz Kırklareli İlçeleri

BABAESKİ
DEMİRKÖY
KOFÇAZ
LÜLEBURGAZ
PEHLİVANKÖY
PINARHİSAR
VİZE

 

 

Mar 25

Kayseri Digitürk Bayileri 0538 695 73 73

Kayseri Digitürk Bayileri

digiturk-iletisim

Kayseri Digitürk Servisleri olarak bundan böyle tüm şubelerimiz ile beraber en iyi Digitürk ve Lig TV hizmetlerini sizlerle buluşturuyoruz. Bayi şubelerimize sitemiz üzerinden veya direk telefon numaralarımız üzerinden kolayca ulaşabilir ve dilediğiniz hizmeti gün içerisinde alabilirsiniz.

Kayseri Digitürk Bayileri olarak sizlere tüm ilçe ve semtlerimizde yüzlerce şubemiz ile hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz. Dilerseniz gelin bizlere ve şubelerimize giderek hangi hizmetlerimizden yararlanabileceğinizi de kısaca öğrenelim.

Alabileceğiniz Hizmetlerimiz

bayimizin-verdigi-hizmetler

Digitürk Ve Lig Tv Hizmetlerimizi Verdiğimiz Kayseri İlçeleri

AKKIŞLA
BÜNYAN
DEVELİ
FELAHİYE
HACILAR
İNCESU
KOCASİNAN
MELİKGAZİ
ÖZVATAN
PINARBAŞI
SARIOĞLAN
SARIZ
TALAS
TOMARZA
YAHYALI
YEŞİLHİSAR

Mar 21

Kastamonu Digitürk Bayileri 0538 695 73 73

Kastamonu Digitürk Bayileri

digiturk-iletisimKastamonu Digitürk olarak siz değerli halkımız için tüm ilçelerde verdiğimiz hizmetlerimiz sayesinde verdiğimiz tüm hizmetleri gün içerisinde alabilmeniz kolaylaşmakta ve böylelikle Digitürk izlemek daha keyifli bir hale gelmektedir.

Kastamonu Digitürk Bayi olarak siz değerli vatandaşlarımıza vermiş olduğumuz hizmetleride dilerseniz gelin hep beraber detaylı bilgi sahibi olalım ve hizmetlerimizi dilediğiniz gibi almaya başlayalım.

Verdiğimiz Hizmetler

bayimizin-verdigi-hizmetlerDigitürk Ve Lig Tv Hizmetlerimizi Verdiğimiz Kastamonu İlçeleri

ABANA
AĞLI
ARAÇ
AZDAVAY
BOZKURT
CİDE
ÇATALZEYTİN
DADAY
DEVREKANİ
DOĞANYURT
HANÖNÜ
İHSANGAZİ
İNEBOLU
KÜRE
PINARBAŞI
SEYDİLER
ŞENPAZAR
TAŞKÖPRÜ
TOSYA
Kastamonu Hakkında Bİlgi
Araç: İl merkezine 44 km uzaklıkta bulunan ilçe Kastamonu – Karabük karayolu üzerindedir.Cide: İl merkezine uzaklığı 146 km.dir. 12 km kumsalı olan Cide, konumu gereği tarih boyunca İpek Yolu üzerinde önemli bir liman olma özelliğini sürdürmüştür.Daday: İl merkezine uzaklığı 32 km. dir. Atatürk 23 – 31 Ağustos 1925′te “Şapka ve Kıyafet İnkılabı” dolayısıyla Kastamonu’ya geldiğinde ilçeyi ziyaret etmiş ve Köpekçioğlu Konağında misafir edilmiştir.

Devrekani: İl merkezine uzaklığı 29 km.dir. Eski bir yerleşim merkezi olan Devrekani höyük ve harabeleri, çeşme ve camileri ile arkeolojik yönden zengindir. 23 – 31 Ağustos 1925 Kastamonu ziyaretlerinde Atatürk 28 Ağustosta ilçeyi ziyaret etmiş, Bozkocatepe – Kurukavak Köyünde ormanlık bir alanda bulunan Müftüoğlu Mehmet Bey’in çiftliğinde misafir edilmiştir.

Hanönü: İl merkezine uzaklığı 69 km. dir. Kastamonu’ nun en önemli yatırlarından, türbesi şehir merkezinde bulunan Şeyh Şaban-ı Veli İlçenin Çındar Köyünde M.1471 yılında doğmuştur. İlçede Mayıs ayı ilk haftasında “Şeyh Şaban-ı Veli Anma Haftası” Ekim ayının ilk haftası Panayır düzenlenmektedir.

İhsangazi: İl merkezine uzaklığı 37 km. dir. İlçenin İsalar Mahallesinde bulunan Haraçoğlu Camii ve Türbesi tarihi ziyaret yeridir.

İnebolu: İl merkezine 97 km uzaklıktadır. İlçe merkezi kentsel sit alanıdır. 347 tescilli yapı bulunmaktadır. Abeş Tepesi ve Geriş Tepesi Arkeolojik Sit Alanı olarak tescillidir.

Küre: İl merkezine uzaklığı 61 km.dir. İlçede bulunan Doğanlar Kalesi M.Ö. 1700 – 1100 yıllarında yapılmıştır. Küre orman içi yayla turizmi için elverişli ve tabii güzellikleri olan bir ilçedir. Yaralıgöz Dağı eteklerindeki kanyon görülmeye değerdir.

Pınarbaşı: İl merkezine 92 km uzaklıktadır. Ilıca köyünde bulunan Roma Dönemi “Ayazma” da ılık su hala mevcuttur. Aynı köyde Devrekani Çayı üzerinde şelale görülmeye değer yerlerdir. İlçenin Sümenler Köyü sınırları içinde Sorkun yaylası yakınında bulunan dağlık alanda Ilgarini Mağarası turizm için önemli bir potansiyel arz etmektedir.

Mar 19

Kars Digitürk 0538 695 73 73

Kars Digitürk Bayileri

digiturk-iletisim

Kars Digitürk İletişim adreslerimiz üzerinden tüm hizmetlerimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Bayimizin sizlere vermiş olduğu hizmetleri telefon numaralarımız üzerinden alabilecek olmanız sayesinde sizlerde oturduğunuz yerden tüm hizmetlerimizi ayağınıza getirtebileceksiniz.

Kars Digitürk Bayii olarak siz değerli vatandaşlarımıza vermiş olduğumuz hizmetler kısaca abonelik hizmeti, aynı gün kurulum hizmeti ve aynı gün servis hizmetidir. Koskoca bayide bunlar mı sadece var demeyin. Çünkü daha alabileceğiniz birçok hizmetimiz bulunmaktadır. Bu hizmetlerimizi dilerseniz gelin kısaca öğrenelim.

Digitürk Ve Lig TV Hizmetlerimiz

bayimizin-verdigi-hizmetlerDigitürk Ve Lig Tv Hizmetlerimizi Verdiğimiz Kars İlçeleri

AKYAKA
ARPAÇAY
DİGOR
KAĞIZMAN
SARIKAMIŞ
SELİM
SUSUZ

Mar 18

İzmir Digitürk Şubesi 0538 695 73 73

İzmir Digitürk Şubeleri

 

digiturk-iletisim

İzmir Digitürk bayimizden Digitürk ve Lig TV hizmeti talep eden tüm vatandaşlarımız yaşadı. Şimdi bayimizin telefon numaraları üzerinden bayimize veya şubelerimize ulaşan tüm vatandaşımız diledikleri gibi hizmetlerimizi gün içerisinde almaya hemen başlayacaklar ve böylelikle abonelik olsun, kurulum olsun, servis hizmeti olsun talep ettikleri gün içerisinden alabilecekler.

İzmir Digitürk Bayi olarak bizlere hemen ulaşarak alabileceğiniz daha birçok hizmetimiz bulunmaktadır. Dilerseniz gelin hep beraber bayimizin sizlere verdiği ve sizlerinde gün içerisinde talep edebileceğiniz hizmetlerimizi kısaca öğrenelim.

Hizmetlerimizi Verdiğimiz Hizmetler

bayimizin-verdigi-hizmetlerDigitürk Ve Lig Tv Hizmetlerimizi Verdiğimiz İzmir İlçeleri

İzmir Digitürk Telefon Numarası üzerinden de digitürk ve lig tv hizmetlerimizi sizlere vermekteyiz. Sizlere vermiş olduğumuz digitürk ve lig tv hizmetlerimizi izmir ilimizin şu ilçelerinde vermekteyiz.

ALİAĞA
BALÇOVA
BAYINDIR
BERGAMA
BEYDAĞ
BORNOVA
BUCA
ÇEŞME
ÇİĞLİ
DİKİLİ
FOÇA
GAZİEMİR
GÜZELBAHÇE
KARABURUN
KARŞIYAKA
KEMALPAŞA
KINIK
KİRAZ
KONAK
MENDERES
MENEMEN
NARLIDERE
ÖDEMİŞ
SEFERİHİSAR
SELÇUK
TİRE
TORBALI
URLA

 

 

 

 

 

 

Mar 17

Mersin Digitürk Şubesi 0538 695 73 73

Mersin Digitürk Şubesi

 

digiturk-iletisim

Mersin Digitürk bayimize ulaşarak alabileceğiniz birçok hizmetimiz bulunmaktadır. Bu hizmetlerimizi almak için yapmanız gereken tek şey telefon numaralarımız üzerinden bizlerle iletişime geçmektir.

Mersin Digitürk Bayileri olarak bizlere ulaştığınız zaman birçok hizmetimizden yararlanmaya hak kazanmış olacaksınız. Dilerseniz gelin hep beraber bayimizin sizlere verdiği hizmetleri de kısaca öğrenelim.

Alabileceğiniz Hizmetlerimiz

bayimizin-verdigi-hizmetlerDigitürk Ve Lig Tv Hizmetlerimizi Verdiğimiz Mersin İlçeleri

ANAMUR
AYDINCIK
BOZYAZI
ÇAMLIYAYLA
ERDEMLİ
GÜLNAR
MUT
SİLİFKE
TARSUS

Mersin Hakkında Bilgi

Mersin, Mersin ilinin merkezi olan kenttir. Büyükşehir belediyesi statüsüne sahiptir. Toroslar, Yenişehir, Mezitli, Akdeniz ve Tarsus olmak üzere büyükşehir belediyesine bağlı 4 merkez ilçeden oluşmaktadır. Şehrin, il ve ilçe merkezleri 1.327.870 olmak üzere toplam nüfusu 1.682.848’dir bu nüfusuyla; Türkiye’nin en kalabalık onuncu şehridir. Mersin, Türkiye’nin güneyinde bulunan bir liman kentidir. Mersin Limanı Türkiye’nin en büyük limanıdır.

Mar 16

Isparta Digitürk Şubesi 0538 695 73 73

Isparta Digitürk Şubesi

0533 035 14 31

Isparta Digitürk olarak siz değerli vatandaşlarımıza digitürk ve lig tv hizmetlerimizi verebilmek adına gece gündüz, uzman çalışan personellerimiz ile beraber  çalışmalarımıza devam etmekte ve sizlerin hem digitürk abonelik işlemlerinizi, hemde lig tv abonelik işlemlerinizi sağlıklı ve güvenilir bir şekilde başlatmaktayız. Kurulumunuzu da abonelik işlemlerinizi başlattığınız gün içerisinde yapmamızda sizler için bir artı sıfatı taşımaktadır.

Isparta Digitürk Bayileri olarak siz değerli vatandaşlarımıza digitürk ve lig tv hizmetlerimizi yıllardır bayimiz üzerinden, telefon numaralarımız üzerinden ve internet sitemiz üzerinden digitürk ve lig tv hizmetlerimizi sizlere vermekteyiz. Dilerseniz gelin hep beraber sizlere vermiş olduğumuz digitürk ve lig tv hizmetlerimizi ve bu hizmetlerimizi alabileceğiniz telefon numaralarımız hakkında detaylı bilgileri almaya başlayalım.

İletişim Bilgilerimiz

Güler Elektronik Müşteri Hizmetleri 0538 695 73 73

Güler Elektronik Müşteri Temsilcisi 0533 035 14 31

Digitürk Ve Lig Tv Hizmetlerimiz

Isparta Digitürk Bayii olarak sizlere vermiş olduğumuz digitürk ve lig tv hizmetlerimiz şunlardır.

Digitürk abonelik hizmeti

Digitürk satış hizmeti

Lig Tv abonelik hizmeti

Lig Tv satış hizmeti

Kurulum hizmeti

Teknik destek hizmeti

Paket ve kampanya satışı

Paket ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi

Online abonelik hizmeti

Arıza bildirim hizmeti

Digitürk Ve Lig Tv Hizmetlerimizi Verdiğimiz Isparta İlçeleri

Isparta Digitürk Bayi olarak sizlere vermiş olduğumuz digitürk ve lig tv hizmetlerimizi yıllardır ısparta ilimizin şu ilçelerinde sizlere vermekteyiz.

AKSU
ATABEY
EĞİRDİR
GELENDOST
GÖNEN
KEÇİBORLU
SENİRKENT
SÜTÇÜLER
ŞARKİKARAAĞAÇ
ULUBORLU
YALVAÇ
YENİŞARBADEMLİ
Isparta Hakkında Bilgi

Isparta, Türkiye’nin güneybatısında yer alan il. Akdeniz Bölgesi’nin kuzeyindeki Göller Bölgesi’nde bulunan Isparta; batıda Burdur, kuzeyde Afyonkarahisar, doğuda Konya, güneyde ise Antalya ile çevrilidir. 30°01′ ve 31°33′ doğu boylamları ile 37°18′ ve 38°30′ kuzey enlemleri arasında kalır.

Etimoloji
Büyük İskender kral olduktan sonra (MÖ 356 – MÖ 323), Anadolu’nun batısı Yunan egemenliği altına geçti. İskender öldükten sonraki 36 yıl dahi bölge Atina’ya bağımlı kaldı. Bu yıllarda Mora yarımadasında yaşamakta olan Ispartalılarla Atina Yunanları, Anadolu’nun batısına göç etmeye başladılar. Mora Yarımadası Ispartalılarından büyükçe bir topluluk geldi, bugün Isparta ilinin yer altığı bölgeye yerleşti. Kente de kendi ülkelerinin Isparta adını verdiler.

Coğrafya
Isparta ili topraklarının yaklaşık %40’ı orman ve fundalıklarla kaplıdır. %20’si çayır ve mera, %16’sı ekili ve dikili araziler, %24’ü ise tarıma elverişli olmayan çıplak kaya, molozluklar ve göller bölgesi olması sebebiyle su yüzeylerinden oluşur. Ekime elverişli toprakların büyük kısmında gül yetiştiriciliği yapılmaktadır.

 

Mar 14

Hatay Digitürk Şubeleri 0533 035 14 31

Hatay Digitürk Şubeleri

0538 695 73 73

Hatay Digitürk Bayileri olarak sizlere yıllardır bayimiz üzerinden, telefon numaralarımız üzerinden ve internet sitemiz üzerinden digitürk ve lig tv hizmetlerimizi sizlere vermekteyiz. Üstelik kurulumunuzu da ücretsiz olarak yapmaktayız.

Hatay Digitürk olarak sizlere vermiş olduğumuz digitürk ve lig tv hizmetlerimiz ve bu hizmetlerimizi alabileceğiniz telefon numaralarımız hakkında gelin hep beraber detaylı bilgiler almaya başlayalım.

İletişim Bilgilerimiz

Uğur Elektronik Müşteri Hizmetleri 0533 035 14 31

Uğur Elektronik Müşteri Temsilcisi 0533 035 14 31

Digitürk Ve Lig Tv Hizmetlerimiz

Hatay Digitürk Bayii olarak siz değerli vatandaşlarımıza vermiş olduğumuz digitürk ve lig tv hizmetlerimiz şunlardır.

Digitürk abonelik hizmeti

Digitürk satış hizmeti

Lig Tv abonelik hizmeti

Lig Tv satış hizmeti

Kurulum hizmeti

Teknik destek hizmeti

Paket ve kampanya satışı

Paket ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi

Online abonelik hizmeti

Arıza bildirim hizmeti

Digitürk Ve Lig Tv Hizmetlerimizi Verdiğimiz Hatay İlçeleri
ALTINÖZÜ
BELEN
DÖRTYOL
ERZİN
HASSA
İSKENDERUN
KIRIKHAN
KUMLU
REYHANLI
SAMANDAĞ
YAYLADAĞI

Mar 13

Hakkari Digitürk Bayileri 0538 695 73 73

Hakkari Digitürk Bayileri

0533 035 14 31

Hakkari Digitürk olarak siz değerli vatandaşlarımıza digitürk ve lig tv hizmetlerimizi verebilmek adına gece gündüz çalışmalarımıza devam etmekte ve sizlerin hem digitürk abonelik işlemlerinizi, hemde lig tv abonelik işlemlerinizi sağlıklı ve güvenilir bir şekilde başlatmaktayız.

Hakkari Digitürk Bayii olarak siz değerli vatandaşlarımıza yıllardır bayimiz üzerinden, telefon numaralarımız üzerinden ve internet sitemiz üzerinden  digitürk ve lig tv hizmetlerimizi sizlere vermekteyiz. Sizlere vermiş olduğumuz digitürk ve lig tv hizmetlerimiz ve bu hizmetlerimizi alabileceğiniz telefon numaralarımız şunlardır.

Telefon Numaralarımız

Doğan Elektronik Müşteri Hizmetleri 0538 695 73 73

Doğan Elektronik Müşteri Temsilcisi 0533 035 14 31

Digitürk Ve Lig Tv Hizmetlerimiz

Hakkari Digitürk Bayisi olarak siz değerli vatandaşlarımıza vermiş olduğumuz digitürk ve lig tv hizmetlerimiz şunlardır.

Digitürk abonelik hizmeti

Digitürk satış hizmeti

Lig Tv abonelik hizmeti

Lig tv satış hizmeti

Kurulum hizmeti

Teknik destek hizmeti

Paket ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi

Paket ve kampanya satışı

Online abonelik hizmeti

Arıza bildirim hizmeti

Digitürk Ve Lig Tv Hizmetlerimizi Verdiğimiz Hakkari İlçeleri
ÇUKURCA
ŞEMDİNLİ
YÜKSEKOVA
Toplam 2 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12

Daha fazla madde getir