Aylık Arşiv: Ekim 2013

Eki 31

Digitürk Belgesel Paketi Kampanyası

Digitürk Belgesel Paketi Kampanyası :

Digitürk siz değerli müşterilerimiz için birbirinden güzel paket ve kampanyalar ile siz değerli müşterilerimize sınırsız digitürk hizmeti vermeye devam ediyor. Sizler için hem bayileri üzerinden hemde bayilerin kendilerine has telefon numaraları üzerinden sizlere paket ve kampanyalar hakkıdna bilgi ve bu bilgiler ışığında da paket ve kampanya satışını sizlerle buluşturmaktadır.

Siz değerli müşterilerimize bugün anlatmak istediğimiz konumuz ‘Digitürk kampanyaları’ arasında yer alan ‘Belgesel paketi kampanyası’ hakkında siz değerli müşterilerimize detaylı olarak bilgi vermek istiyoruz.

Kampanyamız hakkın da vereceğimiz bilgiler sayesinde de sizleden hemen abonelik işlemlerinizi başlatmanızı ve hemen digitürk ailsine sizinde katılmanızı istiyoruz.

Dilerseniz gelin hemen başlayalım.

Belgesel Paketi Kampanyası :

Giriş paketi ve belgesel paketi ile başlatacağımız digitürk aboneliğinize ayda sadece 24,99 TL ödeyerek sahip olabileceksiniz. Sizlere ayrıca kampanya dahilinde hd keyfini de 6 ay boyunca ücretsiz olarak vermekteyiz.

Belgesel paketimizin içerisindeki kanallar ve giriş paketimizin içerisindeki kanallar sayesinde artık digitürk izleme keyfini diledğinizce yaşayacaksınız.

Telefon Numaralarımız :

0212 445 55 65

0538 695 73 73

digiturk-belgesel-paketi-kampanyasi

 

Eki 30

Digitürk Giriş Paketi Kampanyası

Digitürk Giriş Paketi Kampanyası :

Digitürk siz değerli müşterilerimiz için birbirinden güzel paket ve kampanyalar ile siz değerli müşterilerimiz için hazırlayıp hizmete sunmaya son hızla devam ediyor. Bu paket ve kampanyalarımızı sizlere anlatmak için elimizden gelenin en iyisini yapmak için de bayilerimizi hizmete sokmuş bulunmaktayız. Bu bayilerimiz sizlere paket ve kampanyalar hakkında detaylı bilginin yanı sıra sizlere paket ve kampanya satışıda yapmaktadır. Bayilerimiz ayrıca sizlere digitürk kurulumu , digitürk aboneliği, lig tv satışı ve digitürk teknik destek hizmetini de siz değerli  müşterilerimizin hizmetine sunmuş bulunmaktayız.

Siz değerli müşterilerimiz için bugün  Digitürk kampanyalarımız arasında yer alan Giriş Paketi Kampanyası hakkında sizlere detaylı bilgi vereceğiz

Giriş Paketi Kampanyası :

Giriş paketi kampanyamız dahilinde siz değerli müşterilerimize birbirinden güzel onlarca kanalı izleme fırsatını siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuş bulunmaktayız. Öyleki bu kanallar sizlere 24 sat tv izleme fırsatını sizlere sunmaktadır. Paketimize ayda 19,99 TL ödeyerek sahip olabileceksiniz.

Telefon Numaralarımız :

0212 445 55 65

0538 695 73 73

Telefon numaralarımızı arayarak digitürkün tüm paket ve kampanyaları alabilir ve abonelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

digiturk-giris-paketi-kampanyasi

Eki 29

Digitürk Paket Kampanyaları

Digitürk Paket Kampanyaları :

Digitürk sizler için birbirinden güzel paket ve kampanyalarını piyasaya sürmeye aralıksız devam ediyor. Bu paket ve kampanyalar hakkında da sizlere detaylı bilgi vermesi ve bilgi verdiği bu paket ve kampanyaların satışını yapması için sizlere detaylı olarak bilgi vermek için bayilerini faaliyete sunmuş bulunmaktadır.

Bu bayilerimiz sizlere ayrıca abonelik hizmeti ,kurulum hizmeti, lig tv satışı ve digitürk teknik destek hizmetini siz değerli müşterilerimize vermekteyiz

Bugün sizlere ; sizler için faaliyete sokmuş olduğumuz kampanyalarımız hakkında detaylı olarak bilgi vermek istiyoruz. Hadi lafı fazla dolandırmadan biran önce anlatmaya başlayalım.

Paket Kampanyaları :

Digitürk sizler için bugüne kadar aşağıda görmüş olduğunuz kampanyaları faaliyete sokmuş bulunmaktadır.

Giriş paketi kampanyası

Belgesel Paketi Kampanyası

Çocuk paketi kampanyası

Sporsever Paketi Kampanyası

Müzik ve eğlence paketi kampanyası

Haber ve dünya paketi kampanyası

Film paketi kampanyası

Dizi paketi kampanyası

Dizi+film paketi kampanyası

Süper lig paketi kampanyası

engelli paketi kampanyası

evlilik paketi kampanyası

internet paketi kampanyası

digitürk play

digitürk yanoda

Telefon Numaralarımız :

0212 445 55 65

0538 695 73 73

digiturk-paketi-kampanyasi

Eki 27

Digitürk HD Plus Paketi

Digitürk HD Plus Paketi :

Digitürk siz değerli müşterilerimiz ve de abonelerimizin yaşadığı sorunları bir nebzede olsa dindirmesi için elinden gelen tüm hizmetleri sizlerin beğenisine sunmaya son hızla devam etmekteyiz.

Bugün siz değerli müşterilerimize anlatmak istediğimiz  konumuz HD Kutu  içerisinde yer alan HD Plus Paketimizi siz değerli müşterilerimize detaylı bilgi vermek adına anlatmak istiyoruz.

HD Plus paketimiz hakkında anlatmak istediğimiz herşeyi sizlere bu konumuz içerisinde anlatmak isitiyoruz. yanlız bizleri cok ama cok iyi dinlemeniz gerekmektedir.

Hadi öyleyse biran önce başlayalım.

HD Plus Paketi :

HD Plus paketimiz sayesinde arıtk izlemek istediğiniz film, dizi veya tv programlarını kaydedip daha sonra ister ileri sarıp, isterseniz de geri sarıp baştan izleyebileceksiniz. Üstelik hd kalitesi ile.

Paketimizi ayda sadece 24,99 TL ödeyerek sahip olabileceksiniz.

Hadi daha fazla beklemeden telefon numaralarımız üzerinden bizleri hemen ve vakit kaybetmeden aramanızı istiyoruz.

Telefon Numaralarımız :

0212 445 55 65

0538 695 73 73

digiturk-hd-plus-paketi

 

 

Eki 23

Digitürk HD Keyif Paketi

Digitürk HD Keyif Paketi :

Digitürk siz değerli müşterilerimiz için birbirinden güzel hizmetleri sizlerin beğenisine sunmaya son hızla devam ediyor. Siz değerli müşterilerimiz için bugün onlarca paketi ve kampanyayı hizmete sunan ve digitürke abone olmanız için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan digitürk; sizlerin bu kmapanya ve paketler hakkında daha detaylı bilgi alabilmesi için bayierini de Türkiyenin her bölgesinde faaliyete sokmuş bulunmaktadır. Bu bayileri sizlere Digitürk hakkında bilmeniz gereken hemen hemen tüm bilgilerin detaylarını sizlere anlatmaktadır. Ayrıca abonelik işlemlerinizi , kurulum, lig tv satış ve digitürk teknik destek hizmetlerimizi sizlerin beğenisine sunmuş bulunmaktayız.

Sizlere bugün HD Kutu içerisinde yer alan HD Keyif Paketimiz hakkında detaylı bilgi vermek istiyoruz.

HD Keyif Paketi :

HD keyif paketimizi alan tüm vatandaşlarımız gercekten tv izleme keyfini en üst düzeye ve kaliteye cıkarmış olacaktır. Çünkü paketimiz ; sahip olduğunuz tüm kanallara inanılmaz bir görüntü ve ses kalitesi eklemektedir. HD Keyif paketimize ayda sadece 7 TL ödeyerek sahip olabileceksiniz.

Telefon Numaralarımız :

0212 445 55 65

0538 695 73 73

digiturk-hd-keyif-paketi

Eki 22

Digitürk Sporextra Paketi

Digitürk Sporextra Paketi :

Sizler için öyle bir paketimiz ile sizlerin karşınıza çıkıyoruz ki, duyunca böyle bir paket olmaz diyeceksiniz.

Siz değerli müşterilerimize bildiğiniz üzere hemen hemen hergün bir paket veya kampanyamız hakkında sizlere detaylı bilgi vermekteyiz. Bu bilgiler sayesinde de sizlere abonelik hizmetlerimizden faydalanabilme fırsatını sunmaktayız.

Bugünde siz değerli müşterilerimize ek paketlerimiz içerisinde yer alan Sporextra Paketimiz hakkında detaylı olarak bilgi vereceğiz. Bizleri çok ama çok iyi dinlemenizi ve  bizleri takip etmeyi bırakmamanızı istiyoruz.  Hadi biran önce sporextra paketimizi anlatmaya başlayalım.

Sporextra Paketi :

Sporextra paketimiz kapsamında sizlere ingiltere premier ligi , brazilya ligi, rusya ligi , basketbol maçları, spor programları gibi TV yayınlarını sporextra paketimizin içerisindeki kanalların içerisinde bulabileceksiniz. Sporextra paketimize  ayda sadece 17 TL ödeyerek sahip olabileceksiniz.

Sporextra paketimize bayilerimize gelerek veya telefon numaralarımızdan bizleri arayarak sahip olabileceksiniz.

Telefon Numaralarımız :

0212 445 55 65

0538 695 73 73

digiturk-sporextra-paketi

 

Eki 19

Digitürk Yetişkin Paketi

Digitürk Yetişkin Paketi :

Digitürk siz dğerli müşterilerimiz için birbirin den güzel paket ve kampanyalar ile siz değerli abonelerimize ve abone olmak isteyen tüm halkımıza hizmet vermeye son sürat devam ediyoruz. Bu hizmetlerimiz den faydalanabilmeniz için de bayilerimizi faaliyete sokmuş bulunmaktayız.

Bayilerimiz sizlere hem kendi yerlerinden hemde internet siteleri üzerinden siz değerli müşterilerimizi paket ve kampanyalar hakkında detaylı bilgiler vermektedir. Bu bilgileri sayesinde de sizleri paket ve kampanyalarımız hakkında bilgilendirmekteyiz.

Digitürk yetkili bayi sitesi olarak siz değerli müşterilerimize bugün ek paketlerimiz içerisinde yer alan yetişkin paketimiz hakkında sizlere detaylı bilgi vermek istiyoruz.   Paketimizi anlatırken bizleri çok ama çok iyi dinlemenizi istiyoruz.

Yetişkin Paketi :

Yetişkin paketimiz adından da anlaşıldığı üzere yetişkinlerimiz için hazırlayıp hizmete sokmuş olduğumuz bir pakettir. Paketimizin içerisindeki kanallar gece belirli saat aralığında erotik yayın yapmaktadır. Yetişkin paketimize ayda sadece 12 TL ödeyerek izleyebileceksiniz.. Yetişkin paketimizi almak için keyif paketlerimizden en az 2 tanesini satın almanız gerekmektedir.  Paketimizi almak ve abonelik işlemlerinizi başlatmak için bayilerimize veya telefon numaralarımız üzerinden de bizleri arayabileceksiniz.

Telefon Numaralarımız :

0212 445 55 65

0538 695 73 73

digiturk-yetiskin-paketi

Eki 18

Digitürk Avantaj Yetişkin Paketi

Digitürk Avantaj Yetişkin Paketi :

Digitürk siz değerli müşterilerimiz için birbirinden güzel paket ve kampanyalar ile ilgili siz değerli müşterilerimize detaylı bilgi vermek istiyoruz  Bu bilgiler ışığında da sizlerden abonelik işlemleriniz başlatmanızı istiyoruz.

Siz değerli  müşterilerimiz için bugün anlatmak istediğimiz konumuz Ek paketlerimiz içerisinde yer alan Avantaj Yetişkin Paketi.

Bu paket kapsamında da siz değerli müşterilerimize hemen hemen digitürk hakkında bilmek istediğiniz tüm sorulrın cevaplarını bulabileceksiniz. Gelin lafı fazla uzatmadan avantaj yetikin paketimiz hakkında detaylı bilgi ve rmeye biran önce başlayalım.

Avantaj Yetişkin Paketi :

Avantaj yetişkin paketimizin içerisinde siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuş olduğumuz onlarca kanalımız bulunmaktadır. Bu kanallarımız gece belirli saatlerde sizler için erotik yayın yapmaktadır. Bu kanallarımızı izlemek için hemen size en yakın bir yetkili bayimize veya telefon numaralarımızdan bizleri aramanız gerekmektedir. Avantaj yetişkin paketimizi ayda sadece 17 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Telefon Numaralarımız :

0212 445 55 65

0538 695 73 73

digiturk-avantaj-yetiskin-paketi

Eki 14

Digitürk Avantaj Paketi

Digitürk Avantaj Paketi :

Digitürk siz değerli müşterilerimiz için birbirinden güzel paket ve kampanyalar ile siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuş bulunuyoruz.  Bu paket ve kampanyalarımızı sizlerin iyiliğini düşünerek faaliyete geçirmiş bulunuyoruz.

Sizler için sitemiz üzerinden hemen hemen her gün 1 tane bayimizi sizler için detaylı olarak anlatmaktayız.  Bu anlattıklarımızın sizler tarafından çok ama çok iyi dinlenip , daha sonra da satın alma işlemlerinizi başlatmanızı acil olarak istemekteyiz.

Siz değerli müşterilerimize; bugünkü anlatmak istediğimiz paketimiz; ek paketlerimiz içerisinde yer alan avantaj peketidir. Bu paket doğrultusunda sizler için , özellikle de yetişkinlerimiz için birbirinden güzel yayınları sizlerle buluşturmakdayız. Sizlerden tek istediğimiz bizleri çok iyi dinlemeniz.

Avantaj Paketi :

Avantaj paketimizin içinde siz yetişkinlerimiz için onlarca kanalımız bulunmaktadır. Bu kanallarımız içerisinde salon filmlerini ve Digi Dergi üyeliğini ayda sadece 12 TL ödeyerek paketimizden faydalanabileceksiniz . Paketimizi almak için ya bayilerimize müracaat etmeniz gerekmektedir, yada aşağıda görmüş olduğunuz telefon numaralarımızdan bizleri arayarak da paketlerimizden hatta abonelik işlemlerinizi dahi başlatabileceksiniz.

Telefon Numaralarımız :

0212 445 55 65

0538 695 73 73

digiturk-avantaj-paketi

 

 

Eki 12

Digitürk Anadolu Taraftar Paketi

Digitürk Anadolu Taraftar Paketi :

Digitürk siz değerli müşterilerimiz için birbirinden güzel paket ve kampanyaları sizlerin hizmetine sunmaya ve bu sunmuş olduğumuz hizmetler sonucunda da abonelik işlemlerinizi de başlatmaktayız .

Siz değerli müşterilerimze sunmuş olduğumuz paket ve kampanyalarımızı almak için ister bayilerimize başvurarak, isterseniz de telefon numaralarımız dan bizleri arayarak paket ve kampanyalarımızdan kolayca faydalanabilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimize anlamtamak istediğimiz bugünkü paketimiz lig tv paketlerimiz içerisinde yer alan “anadolu taraftar paketi”dir:Bu paket kapsamın  da hangi takımımıızn maçlarını izleyeceğinizi birazdan sizlere anlatacağımız makalemizin içerisinde bulabileceksiniz.

Bu paketlerimizi öğrendiğiniz andan itibaren inanılmaz bir değişim yaşadığınızın farkına varacağınızdan bizler digitürk yetkili sitesi olarak eminiz.

Anadolu Taraftar Paketi :

Anadolu taraftar paketimiz kapsamında siz değerli müşterilerimiz için hazırlamış olduğumuz onlarca kanalımız bulunmaktadır. Bu kanallarmız sayesinde süper ligde şampiyon olmuş ; Galatasaray , Fenerbahce , Beşiktaş , Trabzonspor ve Bursaspor takımlarımızın maçları hariç tüm anadolu takımlarımızın maçlarını izleyebileceğiniz bir paketimizdir. Bu paketimizi ayda faturanıza ek olarak 15 TL ödeyerek izleyebileceksiniz.

Baştada dediğimiz gibi paketimizi ve abonelik işlemlerinizi telefon numaralarımız üzerinen de başlatabileceksiniz.

Telefon numaralarımız :

0212 445 55 65

0538 695 73 73

digiturk-anadolu-taraftar-paketi

 

Toplam 2 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12

Daha fazla madde getir