Aylık Arşiv: Eylül 2013

Eyl 30

Digitürk Çocuk Paketi

“Digitürk Çocuk Paketi”

Digitürk den siz değerli müşterilerimiz için birbirinden güzel paket ve kampanyalarımız hakkında detaylı bilgi vermeye devam etmekteyiz. “Digitürk çocuk paketimizi” almak isteyen tüm müşterilerimizi kendilerine en yakın bir yetkili bayimize veya telefon numaralarımız üzerinden de arayabilecek ve digitürkü kolayca satın alabilecekler.

Digitürk yetkili sitesi olarak şimdi siz değerli müşterilerimize  keyif paketlerimizden olan çocuk paketimizi siz değerli müşterilerimize anlatmak istiyoruz. Digitürk çocuk paketimizi alan tüm anne ve babalar çocukları için gerçekten geleceğe yönelik ilk adımlarını atacaklardır. Çünkü Çocuk paketimizin içerisindeki kanallar siz ve çocuklarınıza eğitim veren yayınlar yapmaktadır.

Hadi gelin hep birlikte çocuk paketimiz hakkında detaylı bilgi öğrenelim.

Digitürk Çocuk Paketi :

Çocuk paketimizin içinde anne ve babaları ilgilendiren ve aynı zamanda çocuklarınız için eğitici yayınlar yapan onlarca kanalımızı siz değerli müşterilerimizin hi,zmetine sunmuş bulunuyoruz. Paketimizin fiyatı ayda sadece 5 TL dir. Paketimize aynı zamanda telefonlar üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Telefon Numaramız :

0212 445 55 65

0533 035 14 31

Bütün müşterilerimizi bu numara üzerinden bizlere ulaşmasını arzu ediyoruz.

digiturk-cocuk-paketi

 

 

Eyl 28

Digitürk Belgesel Paketi

“Digitürk Belgesel Paketi”

Digitürk den bu seferde siz değerli müşterilerimize keyif paketi içinde bulunan belgesel paketimizi siz değerli müşterilerimize detaylı olarak anlatacağız. Belgesel paketimizi alan bütün müşterilerimiz gerçekten yaşadı. Belgesel paketlerimizin içerisinde siz değerli müşterilerimizi bekleyen gerçekten onlarca kanal bulunmaktadır. Bu belgesel paketimizi digitürkün yetkili bayileri tarafından detaylı olarak bilgi alabileceksiniz.

Ama dilerseniz ilk önce biz sitemiz üzerinden paketimiz hakkınde dataylı bilgi almak isteyenlere detaylı olamasa da yine de biraz bahsetmek istiyoruz.

Belgesel Paketi:

Belgesel paketimizin içerisinde siz değerli müşterilerimiz için hazırladığımız onlarca kanal bulunmaktadır. Bu kanallarımız siz değerli müşterilerimiz için 24 saat belgesele konu olan olayları sizlerle paylaşmaktadır.

Belgesel paketimizin fiyatı ayda sadece 5 TL dir.

Paketimizi almak isteyen müşterilerimiz bizleri şu numaradan arayabilirler.

Telefon Numaralarımız:

0212 445 55 65

0533 035 14 31

digiturk-belgesel-paketi

 

Eyl 25

Digitürk HD Kutu

Digitürk HD Kutu:

Digiürk siz değerli müşterilerimiz için yine boş durmuyor ve çalışmalarına hız vermeye devam ediyor. Siz değerli müşterilerimiz için birbirin den güzel paket ve kampanyayı hizmetinize sunmaya devam ediyoruz.

Digitürk yetkili sitesi olarak siz değerli müşterilerimize şimdi paketlerimiz arasında en gözde olan hd kutu paketimizi siz değerli müşterilerimiz için detaylı olarak anlatmak istiyoruz. Neyse hadi gelin hep birlik de  hd kutu paketimizi tanıyalım.

HD Kutu Paketi:

Hd kutu paketimizin içerisinde siz değerli müşterilerimiz için faaliyete soktuğumuz 2 tane paketimiz bulunmaktadır. Bu paketlerimizin de kendisine özgü fiyatları bulunmaktadır. Gelin isterseniz hd kutu paketimizin içerisindeki paketlerimiz hakkında detaylı olarak bilgi öğrenelim.

HD Keyif Paketi:

HD keyif paketimizi almak isteyen bütün müşterilerimizi hemen en yakın bir digitürk yetkili bayisine beklemekteyiz. Paketimizi alarak filmlerinizi, dizilerinizi ve programlarınıza inanılmaz izlenme kalitesi sunmaktadır. Paketimizin fiyatı ayda faturanıza ek olarak 7 TL ye bu paketten faydalanabileceksiniz.

HD Plus Paketi:

HD plus paketimizi kapsamında izlemek istediğiniz bütün programları kaydedip daha sonra tekrar izleyebileceksiniz. Paketimizin fiyatı ayda sadece 24,99 TLdir.

digiturk-hd-kutu

 

 

 

Eyl 24

Digitürk Ek Paketler

Digitürk Ek Paketler:

Digitürk siz değerli müşterilerimiz için yine birbirinden güzel paket ve  kampanyaları siz değerli müşterilerimizin hizmetine sürat ile sokmaya devam ediyor. Siz değerli müşterilerimiz için yıllardır öle paket ve kampanyaları sizlerin hizmetine çıkardı ki  gerçekten bizlerden bir teşekkürü hak etti diye düşünüyoruz. Siz değerli müşterilerimize bir önceki konumuz da lig tv paketlerimizden bahsetmiştik. Şimdi de siz değerli müşterilerimize digitürkün yetişkinler için hazırladığı paketimizin adı ek paketler. Bu paketimizin hemen hemen her özelliklerini birazdan anlatacağımız yazımızın içeriğinde bulabileceksiniz.

Ek Paketler:

Ek paketlerimizin içinde siz değerli müşterilerimiz için hazırladığımız birbirinden güzel paket ve kampanyaları siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuş bulunmaktayız. Ek paketlerimizin içinde  ayrı olarak şu paketlerimiz yer almaktadır.

Ek Paketleri Alt Paketi:

= Avantaj Paketi

=Avantaj Yetişkin Paketi

=Yetişkin Paketi

=Sporextra Paketi

Ek paketlerimizin içerisinde yukarıda gördüğünüz paketlerimiz yer almaktadır. Bu paketlerimizin de kendisine ait özel fiyatları bulunmaktadır. Bu fiyat ve paketimizin içeriğini ilerleyen yazılarımızda belirteceğiz. Bizleri takip etmeyi bırakmayınız.

digiturk-ek-paketler

Eyl 23

Lig TV Paketleri

Lig TV Paketleri:

Digitürk siz değerli müşterilerimiz için birbirinden güzel paket ve kampnylarımızı siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaya devam ediyor. Digiturk Paketlerimiz hakkında detaylı bilgi almak içinde siz değerli müşterilerimize dünya da ve Türkiye de hemen hemen her ile ve ilçeye birbirinden güzel yüzlerce bayiler hizmete sunmuş bulunuyoruzBu  bayilerimiz siz değerli müşterilerimiz için abonelik işlemleri,kurulum işlemleri, lig tv satış işlemi ve digitürk teknik destegk hizmetini siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuş bulunuyoruz.

Şimdi de sizlere muhteşem bir paketimiz hakkında bilgi vermek istiyoruz.Paketimizi dünya da ve Türkiye de herkez izlemektedir. Paketimizin adı başlıktanda anlaşıldığı üzere Lig TV paketimizi siz değerli  müşterilerimize anlatacağız.

Lig TV Paketi:

Lig Tv paketleri siz değerli müşterilerimize içerisindeki muhteşem paket ve kampanyasıyla hizmet vermektedir. Paketimizin içerisinde sizler için hazırladığımız 5 adet paketimiz bulunmaktadır. Bu paketlerimiz;

Süper lig paketi

Şampiyonlar paketi

Taraftar paketi

Anadolu şampiyonu paketi

Anadolu Taraftar Paketi

Bu görmüş olduğunuz paketlerimizin içinde süper lig maçlarını ve istediğiniz takımın maçlarını izlemeniz adına siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuş olduğumuz bir paketimizdir.

Bizlere 0212 445 55 65 nolu telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

digiturk-lig-tv-paketi

 

 

 

Eyl 21

Digitürk Platin Paketi

Digitürk Platin Paketi:

Digitürk siz değerli müşterilerimiz için yine birbirinden güzel paket ve kampanyaları siz değerli müşterilerimiz için hizmete sokmaya devam ediyor. Bir önceki yazımızda siz değerli müşterilerimiz için keyif paketimiz ve bu paketimizin içerisindeki paketleri siz değerli müşterilerimize anlatmıştık.

Şimdi de sizlere bir diğer paketimiz olan platin paketimizi ve içerisindeki paketleri detaylı olarak anlatmaya çalışacağız.

Platin Paketi:

paketimizin içerisinde siz değerli müşterilerimiz için hazırlayıp faaliyete sokmaktayız. Paketimizin içinde siz değerli müşterilerimiz için hazırladığımız 2 tane paket içermektedir. Bu paketlerimiz dizi paketi ve film paketimizdir.Paketimizi almak için size en yakın bir digitürk yetkili bayimize beklemekteyiz.Hadi acele edin ve elinizi çabuk tutun.

Dizi Paketi:

Bu paketimiz kapsamında siz değerli müşterilerimiz için içerisinde onlarca kanal dizi izlemek isteyen müşterilerimiz için hemen hemen bütün kaliteli yayınları sunmaktadır.

Film Paketi:

Bu paketimizin içinde de siz değerli müşterilerimiz için de birbirinden güzel filmleri bulabileceğiniz bir pakettir.

 

Paketimizi almak için hemen 0212 445 55 65 nolu telefon numarasından bizleri arayabilirsiniz.

 

digiturk-platin-paketleri

 

Eyl 20

Digitürk Keyif Paketi

Digitürk Keyif Paketi:

Digitürk siz değerli müşterilerimiz için birbirinden güzel paket ve kampanyaları hizmete sunmaya devam ediyor. Özellikle de bu paketlerimiz arasında en önemli paketlerimizi siz değerli müşterilerimize anlatıyoruz ki abone olduktan sonra biz böle bir şey  bilmiyorduk demesinler. Bundan önceki yazımızda paketlerimiz içerisinde alınması zorunlu olan giriş paketimizi siz değerli müşterilerimize anlatmıştık. Şimdi de ikinci önemli paketimiz olan keyif paketimizi siz değerli müşterilerimize anlatacağız.

Çünkü keyif paketimiz içindeki paketlerden en az 2 tane paketimizi almazsanız diğer paketleri satın alma hakkınız olmamaktadır. Bu paketlerimiz hakkın da detaylı bilgi alabilmeniz için Digiturk olarak Türkiye ve dünyanın  her bölgesine bayilerimizi faaliyete geçirmiş bulunmaktayız.

Keyif Paketi:

Bu paketimizin özeliğini başta da belirtmiştik. Bu paketimizin içerisindeki paketlerden en az 2 tanesini satın almanız gerekmektedir. Bu paketlerimizin içinde onlarca kanal siz deperli müşterilerimizi beklemektedir.Keyif paketimizin içerisindeki paketleri öğrenmemiz gerekirse;

belgesel paketi

çocuk paketi

sporsever paketi

müzik ve eğlence paketi

haber ve dünya paketidir.,

Bu paketlerimizin her birinin fiyatı ayda faturanıza ek olarak sadece 5 TL’dir.

Müşteri Hizmetleri:

Bu paketlerimizi almak için hemen en yakın bir yetkili bayimize veya 0212 445 55 65 nolu telefon numaramızı arayarak paketlerimizi satın alabilirsiniz.

digiturk-keyif-paketi

 

 

Eyl 16

Digitürk Giriş Paketi

Digitürk Giriş Paketi:

Digitürk siz değerli müşterilerimiz için birbirinden güzel paket ve kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. evet sevgili müşterilerimiz biz sizler için birbirinden güzel paket ve kampanyaları  hazırlamaya devam ediyoruz. şimdi sizlere giriş paketimizi anlatacağız.

Giriş Paketi;

Bu paketimiz siz değerli müşterilerimizin almak zorunda olduğu tek paketimizdir. bu paketimiz içinde birbirinden güzel onlarca kanalımız bulunmaktadır. bu paketimizin içindeki kanallar sizler için 24 saat yayın yapmaktadır. paketimizi aylık 19.99 tl ye satın alabilecek ve dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz. paketimizin içinde ulusal kanallar, haber kanalları, film kanalları, cocuk kanalları, spor kanalları, hd kanallar, eğlence ve yaşam kanalları, belgesel kanalları,  müzik kanalları, radyo kanalları.

işte giriş paketimizin içindeki kanalları gördünüz. sizden tek isteğimiz hemen sizlere en yakın bir yetkili bayimize gelerek paket ve kampanyalarımızı satın almanız ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. acele edin elinizi cabuk tutun.

Digiturk-Giriş-Paketi

Eyl 14

Zeytinburnu Digitürk Bayisi

Zeytinburnu Digitürk Bayisi:

zeytinburnu yetkili servisi olarak siz değerli müşterilerimizin digitürk hakkında bilmek istediği her türlü konuyu siz değerli müşterilerimize anlatmak için faliyete gecmiş bir bayiyiz. bayimizde kampanya ve paketlerin en son fiyatları ve bu paket ve kampanyalar hakkında detaylı bilgileri zeytinburnu bayisinde bulabilirsiniz. bayimiz  digitürk abonesi olmak isteyen bütün müşterilerimizin  abonelik işlemlerini, canak ve uydu kurulumunu, lig tv satışını ve digitürk teknik destek hizmetini siz değerli müşterilerimize vermekteyiz. evet sizinde gördüğünüz gibi bayimiz sizlerin digitürk hakkında aklınızda bişi kalmaması adına her türlü hizmeti size sunmaktadır. bayimiz aynı zamanda bayisine gelemeyenleri de düşünerek internet sitesi üzerinden online abonelik işlemlerini başlatmış olup sizlerin digitürke abone olmasını kolaylaştırmıştır.

Zeytinburnu-Digiturk-Bayisi

Eyl 14

Üsküdar Digitürk Bayisi

Üsküdar Digitürk Bayisi:

üsküdar bayimiz siz değerli müşterilerimiz için digitürk hakkında bilmek istediğiniz hemen hemen her türlü bilgiyi bulabileceğiniz bir bayidir. bayimize gelerek digitürkün en son paket ve kampanyalarını öğrenebilir ve istediğiniz zaman bu paket ve kampanyaları satın alabilirsiniz. bayimiz aynı zamanda digitürk hakkında sorularınızı , görüşlerinizi ve önerilerinizi de bizimle paylaşabilir sizlere en iyi hizmeti verebilmek için elimizden gelen her şeyi yapabiliriz. bayimzide diigitürke abone olmak isteyenlerin abonelik işlemlerini, kurulum işlerini, lig tv satışını ve digitürk teknik destek hizmetini siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuş bulunmaktayız. aynı zamanda internet sitemiz üzerinden de online oalrak abone olama fırsatını sizlerin bit tık kadar uzağınıza getirmiş bulunmaktayız.

Uskudar-Digiturk-Bayisi

Toplam 5 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345

Daha fazla madde getir